Hizmetlerimiz

Bilgi teknolojileri alanında kurumların ihtiyaç duyduğu pek çok hizmet bulunmaktadır. Uptek, uzun yıllardır alanında sahip olduğu deneyim ve uzman kadrosu ile profesyonel bir şekilde ihtiyacınız olan hizmetler için size çözüm sunar.

Proje Danışmanlığı

Projelerinizin yönetilmesi için proje danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede bir projenin en az maliyet ve en fazla verim ile hayata geçirilmesini sağlayabilirsiniz.

BT Danışmanlığı

Bilgi teknolojileri alanında kesintisiz bir performans, daha az maliyetle elde edilecek çözümler, yeni teknoloji uygulamaları ve çok daha fazla çözüme işinize uygun özelleştirmeler ile sahip olabilirsiniz.

Sistem Analizi ve Tasarım Hizmetleri

Kurumunuzun ihtiyacı olan sistem danışmanlığını yaparak mevcut sistemlerinizin analiz edilmesi sayesinde iş sürekliliğini kesintiye uğratmayan ve performansı artıran bütünsel çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Microsoft İş Teknolojileri

Microsoft dünyasının tüm iş yaşamında kolaylık, güvenli ve etkili çözümler sunan uygulamaları ile tanışabilirsiniz. Bu sayede de çalışanlarınızın performansı da dahil olmak üzere tüm sistem üzerinde daha etkili yöntemlere sahip olabilirsiniz.

Ağ ve Güvenlik Hizmetleri

İnternet teknolojisinin kötü amaçlı kişilerce kullanılması sonucunda sisteminize olası bir saldırının engellenmesi, verilerinizin korunması, cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde bağlanmasını ağ ve güvenlik danışmanlığı hizmeti ile sağlayabilirsiniz.

İş Sürekliliği Danışmanlığı

Kurumunuzun maddi ve manevi olarak istikrar sağlayarak başarıya ulaşması mümkündür. Bu sebeple de iş sürekliliği konusunda uzman bir danışmanlık alarak çok daha etkili çözümler elde edebilirsiniz.

Felaket Kurtarma Hizmetleri

Felaket kurtarma danışmanlığı ile afet, kriz, pandemi gibi bir felaket senaryosu oluşturarak iş sürekliliğinizin en olumsuz şartlarda bile kesintisiz olarak devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Dış Kaynak Hizmetleri

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu iş gücünü ve uzmanlığı üçüncü şahıs firmaların uzmanlığından faydalanarak karşılayabilir, dış kaynak hizmetleri ile zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

7/24 Destek Hizmeti

İhtiyacınız olan her türlü destek için 7/24 destek ile sorunlara hızlı ve doğru çözümler bulmak için zaman kaybetmeden hizmet alabilirsiniz.

Satış Öncesi ve Sonrası Hizmetleri

Bir hizmetin satışı yapılmadan önce gereklilik ve ihtiyaçların doğru tespit edilmesi, uygun çözümün oluşturulması ve uygulanması ile satış sonrasında da gereken desteğin sağlanması ve sürecin doğru şekilde takip edilmesi sayesinde daha fazla verim elde edebilirsiniz.

Sanallaştırma Hizmeti

Sanallaştırma çözümleri sayesinde çok daha verimli, hızlı ve güvenilir bir sistem kurabilir, daha az maliyetle verilerinizin korunmasını, saklanmasını, paylaşılmasını ve erişilebilir olmasını sağlayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
Bahçeşehir 1.kısım Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. Doğa Park Evleri No:15/A D:22 Başakşehir / İSTANBUL
+90 212 909 19 37
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.